Навігація
Партнёрі
Бортовой автомобиль камаз 43118 http://kama-z.ru/shassi/43118-1098-10.

Барвінок


БарвінокБарвінок - багаторічна трав'яниста рослина, що вкоріняється лежачими стерильними стеблами і прямостоячими квітконосними пагонами. Листки голі, довгасто-еліптичні, вічнозелені, супротивно розташовані на коротких черешках. Цвіте в травні-червні. Квітки великі,розбиваються на вертикальних пагонах з пазух листя,мають п`ятикратну чашечку, воронкоподібний, п`ятироздільний синій віночок і 5 тичинок з засадженими волосками. Маточка складається з двох плодолистиків з двома верхніми зав'язками. Плід у формі довгого стручка містить численні гладкі насіння.

Росте в лісах, на лісових галявинах, часто розводиться як декоративна рослина. У медичній практиці вживають траву барвінку малого - Herba Vincae minoris, яку заготовляють в період цвітіння і сушать в тіні. Сировина містить алкалоїди: вінін, пубесцін, мінорін, ізовінкамін, первінцін, вінкамін і вініцінін, глікозид рутин, гіркі і дубильні речовини та інші сполуки.

Препарати з трави барвінку малого володіють гіпогензивною дією. Найбільш цінним є кристалічний алкалоїд вінкамін, який входить до складу препарату девінкан, що застосовується для лікування деяких форм гіпертонічної хвороби, а також неврогенної тахікардії. Останнім часом терапевтичне значення девінкана зросло, тому що завдяки йому медицина отримала новий засіб для лікування церебральних судинних захворювань. Препарати вінкапан і вінкатон знижують артеріальний тиск і надають заспокійливу дію.


 •  (голосов: 6)
 • Чистотіл
 • Звіробій
 • Вишня
 • Півонія тонколиста
 • Конюшина
 • Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Copyright © 2010-2013 inforrest.info